תמיכה

תומכים בתיאטרון
תיאטרון יפו - במה לתרבות ערבית-עברית הינו עמותה ללא מטרות רווח, אשר מצליחה ליצור תיאטרון מיוחד במינו למרות אילוצים כלכליים. 

לשמחתנו, גופים ציבוריים ופרטיים מביעים את אמונם בעשייה התיאטרונית שלנו ורואים עצמם שותפים לה, אם בתמיכה כספית, ארגונית או שיווקית, ועל כך נתונה תודתנו.

תמיכה בקהילה
תיאטרון יפו רואה את מעורבותו בקהילה כחשיבות ממעלה ראשונה. תמיכה במופעים המתקיימים בפריפריה, החברתית והגיאוגרפית, היא הזדמנות אמיתית לכל חבר בקהילה.  התיאטרון יוזם ומקיים הלכה למעשה, ימי תיאטרון מרוכזים ומופעים, עם מסרים חברתיים לאוכלוסיות השונות המרכיבות את הקהילות השונות, היהודיות והערביות, בארץ, ומלווה את ההצגות בשיחה עם הקהל בתיאטרון, בבתי הספר ובמרכזים הקהילתיים בהם התיאטרון מתארח.
 
תמיכה בדו קיום
בתיאטרון יפו השימוש במושג  “רב תרבותיות” היא לא רק מטבע לשון, אלא עובדה ואידיאולוגיה. המעורבות התרבותית מתבטאת  בשיתוף פעולה עם הקהילה המקומית, היהודית והערבית, אזרחים ותיקים וחדשים, בקבלת האחר ובחשיפת התיאטרון לקהילה שעד כה מיעטה להתקרב מאולמות התיאטרון בארץ. התיאטרון עוסק בנושאים חברתיים ופוליטיים אותם קשה למצוא בזרם המרכזי . לתיאטרון שפה ייחודית ומרתקת עם מחזות מגוונים בהם הקהל, הוא חלק בלתי נפרד מההתרחשות על הבמה. 

תמיכה ביצירות חדשות
תיאטרון יפו חושף את הקהל ליוצרים וליצירות חדשות. התכנים בהם עוסק התיאטרון  הם “תכנים מטלטלים, מחדשים ויוצאי דופן” כך הגדיר זאת דר’ נפתלי שם טוב מהמחלקה לספרות, אמנויות ולשון באונ’ הפתוחה. היצירות  בהן עוסק התיאטרון הם נושאים חברתיים, קרובים ורחוקים מחיי היומיום, בכל תחומי החיים ומתמקד בתרבות המזרח הים התיכון.
 
לחוברת התיאטרון לחצו כאן

נשמח אם תצטרף/י לתומכי התיאטרון על פי התחום הפעילות הקרוב ללבך.

לפרטים נוספים ותרומות:
לילי עובדיה
טל: 03-5185563
fr@jaffatheatre.org.il

לעמותה אישור תרומות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה

תרומה דרך כרטיס אשראי: https://www.causematch.com/en/jaffatheatre

לתרומה באמצעות PAY PAL:

     תרומה ש"ח                           תרומה בפאונדהזמנת כרטיסים מהירה
הופעה
תאריך
הצטרפות לניוזלטר
תיאטרון יפו – במה לתרבות עברית-ערבית, טיילת מפרץ שלמה 10 יפו העתיקה ת.ד. 3403 תל אביב 61030
טל’: 03-5185563, פקס:03-5185562, info@jaffatheatre.org.il
עמוד בית אודות חדשות כרטיסים פרס שולמית אלוני הצגות ומופעים תמיכה צור קשר